Utakmica 6. kola prvenstva 2. HOL zapad seniori, između MOK Umag i MOK Gornje Vežice, odigrala se protekle nedjelje u Umagu.

Nakon prošlotjednog poraza kod kuće od ekipe MOK Rijeke 2, dečki MOK Umaga imali su priliku pokazati da je to bio samo jedan loš dan. I tako je i bilo. Dečki su pokazali da su iz prošlotjednog poraza izvukli pouku, te odigrali vrlo zrelo i osvojili sva tri boda.

Osim u drugom setu, gdje je došlo do malog opuštanja, te je set izgubljen sa 23:25, u ostalim setovima dečki su prikazali odličnu igru i osvojili sva tri boda.

Za MOK UMAG su nastupali: Luka Burić, Ivica Ico Radočaj, Leo Savić, Alex Ćetojević, Lars Turk, Gabriel Nadal, Danijel Kremer, Nicolas Sodomaco, Simone Bassanese.  Trener: Dragan Salapura