MRK Trogir – RK Poreč

Jučer je prva ekipa RK Poreča gostovala u Trogiru, gdje je protiv tamošnjeg MRK Trogir odigrala susret 1/8 finala Kupa Hrvatske.

Utakmica je bila neizvjesna prvih dvasesetak minuta, kada je rezultat bio 8:7, no tada Porečani rade seriju od sedam uzastopnih pogodaka , a na odmor se odlazi pri rezultatu 10:15.

U drugom poluvremeneu Đankovičevi rukometaši održavaju stečenu prednost i utakmicu sigurno privode kraju za konačnih 25:30 i prolazak u četvrtzavršnicu hrvatskog kupa.

Kod domaćih rukometaša najprecizniji je bio Mislav Plazibat sa 5 pogodaka, a po 4 su postigli Marin Babić,  Matej Jakeljić i Roko Trivković

U redovima porečkih rukometaša, najefikasniji je opet bio kapetan Matija Rađaković, sa 9 postignutih pogodaka, a pratili su ga Luka Moslavac sa 6, Ivan Filipović sa 5 i Vedran Mataija sa 4 pogotka.

1/8 finala Kupa Hrvatske MRK Trogir – RK Poreč 25:30(10:15)

MRK Trogir: Baković, Špika, Babić 4, Piteša 1, Drnasin 1, Milat 1, Brkan, Maljković, Viljac, Perkušić 2, Jakeljić 4, Plazibat 5, Markota, Šolić 3, Trivković 4. Isključenja: 6 minuta(Perkušić 2, Plazibat 2, Trivković 2)

RK Poreč: Muranović, Sakić 1, Mataija 4, Medved 1, Lugar, Moslavac 6, Perić 1, Radojković, Petrov, Ćopić, Filipović 5, Rađaković 5+4, Vinković, Radunović, Zujić 2. Isključenja: 10 minuta( Mataija 2, Moslavac 2, Perić 2, Filipović 4)