Na međunarodnom turniru 'Gala Cup' u ritmičkoj gimnastici u Poreču pulske Gazele su nakon dugog izbivanja s natjecateljske scene, uspješno predstavljale boje kluba.  Na natjecanju su sudjelovale gimnastičarke iz Slovačke,  Mađarske,  Slovenije,  Francuske i Hrvatske.

Marta Marcan u kategoriji 2008. godišta osvojila je 3 srebra i to u vježbi s obručem, čunjevima te u ukupnom poretku.

Lana Turk u kategoriji juniorki osvojila je broncu u vježbi s obručem.

Katarina Hrgota u kategoriji kadetkinja B programa osvojila je zlato u vježbi s vijačom, broncu u vježbi s obručem te je u ukupnom poretku zauzela 2. mjesto. Katja Rupić u kategoriji kadetkinja A programa osvojila je dva srebra  i to u vježbi s obručem i u vježbi s čunjevima te je tako u ukupnom poretku zauzela 3. mjesto.

Najmlađa 'gazela' na ovom turniru Miriam Terlević u višeboju zauzela je 4. mjesto. (iPress)