U Lovreču kraj Splita jučer je održano Hrvatsko kickboxing prvenstvo za juniore i seniore. Na prvenstvu je sudjelovalo 86 natjecatelja iz 18 Hrvatskih klubova,među kojima su bili i natjecatelji iz Kickboxing kluba 'Budokai Rovinj' - Boris Mišković i Marco Opšivać. Rovinjce je vodio trener Pero Mišković.

Boris Mišković je u kategoriji seniora + 91 kg potvrdio svoju ekstra klasu i osvojio titulu državnog prvaka. Višestruki svjetski prvak dominirao je i uvjerljivo u finalu savladao svog protivnika.

Marco Opšivać je u kategoriji - 75 kg također osvojio titulu državnog prvaka i potvrdio svoju kvalitetu i nastavak izvrsnih rezultata na kickboxing natjecanjima.

Trener Boris Mišković zadovoljan je postignutim rezultatima svojih natjecatelja,tim više što su postignuti rezultati jedan od važnih uvjeta za uvrštavanje Borisa Miškovića i Marca Opšivaća u Hrvatsku Kickboxing Reprezentaciju.

Ovim prvenstvom završena je natjecateljska sezona hrvatskih prvenstava.