Naši U15 igrači nastup na završnici Prvenstva Hrvatske otvorili su s dvije pobjede. U prvom susretu dana igrači Vedrana Mataije slavili su nad BM 07 21:18 (10:13), dok su pred kraj dana bili bolji i od Ivančice Ivanec 25:17 (13:10). Drugi dan završnice Poreč će snage odmjeriti sa Sesvetama u 10 sati i Nexeom u 14 sati.

Prvo kolo skupine C donijelo nam je sraz s BM 07. Prvih deset minuta susreta igralo se u egalu, a prvi do veće prednosti dolazi protivnik koji u 11. minuti postavlja 8:6. Poreč je sustizao,  i golom Diega Jelića bio na 9:8, no do odlaska na odmor BM 07 je ponovno pojačao i postavio 13:10. Drugo poluvrijeme donijelo je puno bolju igru Poreča te serijom 4-0 igrači Vedrana Mataije ne samo da izjednačuju, nego i prelaze u vodstvo 16:14. Taj novi zaostatak Splićani su lovili sve do isteka vremena, no nisu uspjeli. Poreč je slavio 21:18.

Najefikasniji kod Poreča bio je Diego Jelić s deset pogodaka, a tri je dodao Andy Žiković.

Završnica PH, skupina C, 1. kolo:
BM 07 - Poreč 18:21 (13:10)

Poreč: Aleksić, Prgić, Markotić, Dinić 1, Štifanić, Vernik 1, Andrić 2, Hutinski, Labinac 2, Hasnek, Brkić 2, Košeto, Matošević, Žiković 3, Jelić 10, Sulejmani

Drugi protivnik dana bila je Ivančica Ivanec koja je prethodno slavila nad Sesvetama 20:19. Utakmicu je Poreč dobro otvorio i preko Andyja Žikovića poveo 4:2, no Ivančica Ivanec je nakon deset minuta uspjela izjednačiti. Da se na odmor ne otiđe u egalu potrudio se porečki napad koji je iz dobre tranzicije postigao četiri uzastopna gola za 13:10. To dobro izdanje Poreča nastavilo se i u uvodni minutama nastavka te samo nakon deset minuta igre Poreč napravio niz od pet golova za 21:13. Tu prednost Poreč više nije ispuštao niti dopustio Ivančici Ivanec da ugrozi sigurnu pobjedu. Po isteku 60. minute bilo je 25:17.

Najefikasniji u redovima Poreča bio je Diego Jelić s osam pogodaka, pet je dodao Edvin Labinac, a po tri su upisali Andy Žiković i Rejan Sulejmani.

Završnica PH, skupina C, 2. kolo: Ivančica Ivanec - Poreč 17:25 (10:13)

Poreč: Aleksić, Prgić, Markotić, Dinić, Štifanić 2, Vernik 1, Andrić 2, Hutinski, Labinac 5, Hasnek, Brkić 2, Košeto 1, Matošević, Žiković 3, Jelić 8, Sulejmani 3