Hrvatska Taekwon-Do reprezentacija, za koju su na ITF Taekwon-Do World Cup-u u Kopru nastupili članovi TKD klubova BAK iz Pule i Solaris iz Šibenika, vratila se kući s tri medalje.

Za natjecanje su ih spremali treneri Ivan Jereb i Frane Erak te predsjednik Hrvatskog ITF Taekwon-Do saveza master Slavko Jereb.

Osvojene medalje:

Zlatna medalja – 1. mjesto u kategoriji sparing do 81 kg osvojio je Marko Valić iz TKD kluba BAK;

Brončana medalja - 3. mjesto u kategoriji učenički obvezni sastavi osvojio je Marko Valić iz TKD kluba BAK;

Brončana medalja – 3. mjesto u kategoriji obavezni sastavi junori 3. Danovi osvojio je Andrea Ček iz TKD kluba BAK.

8.-i ITF Taekwon-Do World Cup-u u Kopru održao se od 2. do 9. listopada, a nastupilo je 1304 natjecateljica i natjecatelja (iz 123 kluba) iz 52 zemlje svijeta.