Protekli vikend se u Osijeku održalo 31. višebojsko prvenstvo Hrvatske u ritmičkoj gimnastici. Na prvenstvu je sudjelovalo 58 gimnastičarki iz 10 hrvatskih klubova, a članice Gazele ostvarile su vrijedne rezultate.

Katja Rupić je u kategoriji kadetkinja zauzela 15. mjesto. Marta Marcan je u kategoriji juniorki osvojila 17. mjesto, dok je Lana Turk u kategoriji seniorki osvojila 7. mjesto koje joj je osiguralno status kategoriziranog vrhunskog sportaša.

Ovim putem koristimo priliku i pozivamo vas da 4. prosinca dođete u Dom sportova Mate Parlov na 2. međunarodni Adria challenge turnir u grupnim vježbama u organizaciji KSRG Gazela, te da istog dana u popodnevnim satima podržite Gazele na Božićnoj priredbi!