Proteklog vikenda održalo se na bazenima Kantrida u Rijeci 1.utrka kupa Hrvatske  u plivanju perajama i brzinskom ronjenju. Nastupali su i članovi RSK "Mladost" Medulin i RSK "Boškarin" Pula. Plivale su se discipline 50 i 400 plivanje perajama, 50 apnea, 100 brzinsko ronjenje, 100 bifin i štafeta 4x100 plivanje perajama.

U pratnji trenera Lee Ikić Čupev i Roberta Čupeva nastupili su: Tara Pavlović, Ema Ivetić, Barbara Matika, Lana Rački, Dora Komparić, Lucija Diković, Ilirijana Lleshaj, Emi Metikoš Crevatin, Enisa Bešić, Paola Diković, Mia Ostoni, Emili Mijandrušić, Hana Urti, Maria Rita Kolar, Lara Ilisić, Isabella Lleshaj, Luka Bohač, Luka Vukelić, Lean Osmanović, Toni Pekica, Leon Kolar, Mihael Botić, Sebastijan Hajnc, Lean Metikoš Crevatin, Lucas Kolar, Eric Ilisić, Marin Sabioni, Leon Mijandrušić, Leon Čupev i Sergej Urti.

Seniorka Tara Pavlović osvojila je drugo mjesto na 50 apnea i 400 plivanje perajama, dok je Ema Ivetić bila prva na 400 pp i treća na 100 br. Senior Luka Bohač osvojio je drugo mjesto na 400 pp i 100 br.

Junior Toni Pekica osvojio je prvo mjesto na 100 br.

Barbara Matika je među mlađim juniorkama bila druga na 50 i 400 plivanje perajama te je na 100 brzinsko ronjenje osvojila prvo mjesto uz mlađe juniorski rekord Hrvatske (00:47:51). U istoj kategoriji Lana Rački je bila druga na 50 apnea i treća na 100 br. Leon Kolar je među mlađim juniorima pobijedio u utrkama 50 i 400 pp te 100 br dok je Mihael Botić bio prvi na 50 ap, drugi na 50 pp te treći na 400 pp. U istoj kategoriji Sebastijan Hajnc je bio drugi na 50 ap.

Među kadetkinjama i kadetima Dora Komparić je bila prva na 50 pp i 50 ap te druga na 400 pp, Lean Metikoš Crevatin je bio drugi na 50 pp te treći na 50 ap, a Lucas Kolar je bio treći na 50 i 400 pp te 100 bf.

U kategoriji mlađih kadeta Leon Mijandrušić je među dečkima bio drugi na 50 i 400 pp te prvi na 100 bf, a Ilirjana Lleshaj treća među curama na 50 i 400 pp te 100 bf.

U kategoriji starijih početnika Leon Čupev osvojio je prvo mjesto na 50 i 400 plivanje perajama i 100 bifins dok je Sergej Urti bio drugi na 50 plivanje perajama. Među curama prvo mjesto na 50 i 400 pp te 100 bf zauzela je Emi Metikoš Crevatin dok je Paola Diković bila druga na 100 bf i treća na 50 pp. U istoj kategoriji Mia Ostoni bila je treća na 100 bf.

U kategoriji mlađih početnica na 50 plivanje perajama prvo mjesto zauzela je Emili Mijandrušić dok je na 100 bf bila druga, dok je Hana Urti bila druga na 50 pp i prva na 100 bf. Treće mjesto na 50 pp i 100 bf osvojila je Maria Rita Kolar.

U štafeti 4x 100 pp osvojili smo :

2.mj seniorke (Tara Pavlović, Lana Rački, Ema Ivetić, Barbara Matika)
1. mj kadetkinje (Dora Komparić, Lucija Diković, Emi Metikoš Crevatin i Ilirijana Lleshaj)
1.mj početnice  (Paola Diković, Maria Rita Kolar, Mia Ostoni, Emili Mijandrušić)
2. mj početnice (Hana Urti, Enisa Bešić, Lara Ilisić i Isabella Lleshaj)
2.mj kadeti ( Lean Metikoš Crevatin, Eric Ilisić, Leon Mijandrušić i Leon Čupev)

Ekipa štafete 4x100 pp  mlađih juniora u sastavu Mihael Botić, Sebastijan Hajnc, Lucas Kolar i Leon Kolar srušili su mlađe juniorski HR rekord  (3.21.13).