U subotu i nedjelju je u sportskoj dvorani Saline u Vrsaru održano 32. Pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske u ritmičkoj gimnastici koje je svečano otvorio Predsjednik HGS-a Marijo Možnik.

Natjecalo se 66 gimnastičarki iz 11. hrvatskih klubova u četiri kategorije: mlađe kadetkinje, kadetkinje, juniorke i seniorke.

Jedina predstavnica porečkog kluba bila je reprezentativka Gresa Ramadani koja se pod vodstvom trenerice Laure Božić natjecala sa 21 vježbačicom u kategoriji juniorki.

Gresa je osvojila dvije zlatne medalje u vježbama sa obručem i loptom te dvije srebrne medalje u vježbama sa čunjevima i trakom i po sveukupnom broju bodova bila uvjerljivo prva te završila sezonu kao najbolja juniorka Hrvatske.