U susretu 3. kola Druge muške lige Zapad košarkaši Stoje upisali su važnu pobjedu na uvijek teškom gostovanju u Kastvu protiv istoimenog domaćina.

Stoja je odlično otvorila utakmicu, povela 32:9 već u prvoj četvrtini, te čitavim tijekom dvoboja kontrolirala rezultat. Na poluvremenu je sastav iz Pule imao i 33 koševa prednosti (54:21), da bi domaći sastav u nastavku utakmice uspio smanjiti zaostatak za konačnih + 25 koševa prednosti za Puljane.

U redovima Stoje, strijelci su se ravnomjerno rasporedili, te su se svi igrači navedeni na Zapisniku upisali u strijelce, dok su trojica igrača bila dvoznamenkasta – Lovro Bulešić je zabio 15 koševa, Mirko Marić dodao je 13, a Dominik Ban je postigao 11 poena.

Ekipu Kastva, predvodio je Kordić-Gružić sa 15 postignutih poena..

U slijedećem kolu košarkaši Stoje na svom parketu ugostiti će ekipu Rudara iz Labina.

KK Kastav : KK Stoja  61:86 (9:32) (12:22) (16:15) (24:17)

Druga liga Zapad – 3. koloKastav, 30.10.2021. Suci: Golić I., Baki L., Patača V.